21 janari dhe ndalimi i Memës
04/09/2012 21:00

Gjatë një takimi me përfaqësues të Këshillit të Europes, shoqeria civile shqiptare ka referuar një sërë shqetësimesh që ka në lidhje me procesin gjyqësor të 21 janarit në vend.

15 të infektuar në 24 orë/ Dy persona u infektuan në një ceremoni mortore
05/06 15:14
Dëshmia tronditëse e abuzimit/ 27-vjecarja jetime tregon çfarë ndodhi me të dhe shoqet
05/06 15:13
Manastirliu: Brenda vitit do rindërtohen 10 qendra shëndetësore dhe ambulanca në bashkinë e Tiranës
05/06 15:10
Ahmetaj: Zero tatim fitimi për biznesin e vogël deri në 2029
05/06 14:59
Top News – Klosi në ditën e mjedisit/ Inspekton inceneratorët në qytete
05/06 14:55
Top News – OFL në Lezhë dhe Kurbin/ Prostitucion, drogë dhe vrasje
05/06 14:15
Në pritje të provimeve/ Maturantët përfundojnë shkollën. Të hënën testimi
05/06 13:55
Heqja e reciprocitetit me Serbinë/ Kryeministri Hoti mbledh qeverinë
05/06 13:22
Goditet pirateria në Ersekë/ Procedohet administratori i Erseka Sat, piratonte DigitAlb
05/06 13:04
Kim te Meta/ Ambasadorja amerikane shkon te Meta ndërsa pret përgjigjen e Bashës për reformën
05/06 13:04
15 raste të reja në 24 orë/ Në Tiranë dhe Shkodër. 2 persona në Kamëz u infektuan në funeral
05/06 12:58
Bimët hibride/ Eksperimentohet speci, patëllxhani dhe shalqiri në Lushnje
05/06 12:34
Top News -15 raste të reja në 24 orë/ Kamëz, 2 u infektuan në një varrim
05/06 12:12
Top News – Pas sherrit në lokal/ Ekzekutohen dy vëllezër në Krujë
05/06 11:41
Kontrolli nga ajri me dronë, zbulohet …/ I dënuar për kultivim narkotikësh, arrestohet 31-vjeçari
05/06 11:31
CoVid-19/ 15 raste të reja, 2 qytetarë në Kamëz u infektuan në një ceremoni mortore
05/06 11:28
Top News -Ç’duhet të bëjnë bizneset/ Paga e luftës, sot afati i fundit
05/06 11:05
Elbasan/ Sekuestrohet arsenal armësh, në pranga 1 person me precedent të theksuar kriminal
05/06 11:00
Top News -Arrestohet 63-vjeçari/ Posedonte një arsenal armësh
05/06 10:58
Video/ Të fshehura në tavan dhe dysheme, arrestohet 63-vjeçari që posedonte një arsenal armësh
05/06 08:52