19-vjeçarët e Shqipërisë i mbyllin me turp eliminatoret
10/10/2017 00:00

Në ndeshjen e fundit për eliminatoret e Europianit, 19-vjeçarët shqiptarë janë shpartalluar 1-7 nga Norvegjia në stadiumin “Selman Stërmasi”.

Superiorja, Skënderbeu shmang humbjen në Vlorë
16/11 20:38
Rusia dhe Spanja “hapin” portat
14/11 21:48
Duka: Nga Turqia nis “një erë e re”…
13/11 20:42
Ronaldinho vazhdon të mahnisë
13/11 17:06
Shqipëria me 3 sulmues ndaj Turqisë, formacioni i mundshëm
13/11 11:43
Kosova, miqësore ndaj Letonisë në “Adem Jashari”
12/11 19:57
Panucci, polemika për dëmtimet në prag të miqësores
12/11 19:04
Lilaj: Për fitore ndaj Turqisë; Veseli: Po bashkohemi si grup
12/11 16:03
James Rodriguez nuk është aktor i mirë
12/11 09:23
Hysaj: Grumbullimi po na shërben të njihemi më mirë
11/11 15:38
Rusi, yjet prezantojnë topin “Telstar” të Botërorit
10/11 14:01
Driblimi që po “çmend” Brazilin
10/11 12:02
Goli i Hondës që do e kishte zili edhe Messi
10/11 10:41
Antidopingu, kontroll peshëngritësve shqiptarë
09/11 15:42
Nisin “play off”-et, sot derbi i zjarrtë ballkanik
09/11 12:24
Shpresat, Ramadani e Ndoj: Mposhtim Irlandën e Veriut
08/11 14:47
Iker Casillas fiton “Topin e Artë” të veteranëve
08/11 11:25
Liga Ballkanike e basketbollit, Tirana fitore “in extremis”
07/11 23:06
Partizani, Starova (ri)merr frerët e “demave të kuq”
07/11 15:26
Ndërhyrja brutale nuk është gjëja më shokuese e kësaj videoje
07/11 12:56