105-vjetori i Policisë së Shtetit
13/01/2018 15:08

Për kryeministrin Edi Rama, 105-vjetori i Policisë së Shtetit e ka gjetur këtë organizatë të rilindur dhe institucionin me besueshmëri më të lartë të publikut.

Raporti i “Freedom House”: Shqipëria, pjesërisht e lirë
16/01 11:59
Tiranë, grabitet filiali i një banke të nivelit të dytë
15/01 21:20
Marku premton transparencë. Kryeprokurorja e përkohshme: Do ruaj sekretin hetimor
15/01 20:27
Censusi i zogjve, ekspertët numëruan gjithë shpendët ujorë
15/01 15:39
Dropulli, pa lekë për plehrat; Bashkia s’ka mjete
15/01 15:26
Vrasja në Angli, zhduket në Shqipëri i afërmi i autorit
15/01 15:19
Vrasja e Emiljano Bocit, pistat: Hakmarrje ose drogë
15/01 15:16
Dëmshpërblimi për ish të përndjekurit
15/01 15:08
Shqipëria, i vetmi vend ballkanik me qëndrim perëndimor ndaj fesë
15/01 15:00
Naftëtarët në protestë, kërkojnë të nisë puna në uzinë
15/01 14:29
Komplikacione nga viroza, humb jetën 7-vjeçarja
15/01 14:22
Atentat në Tiranë, një i vdekur dhe një i plagosur
14/01 22:40
Vrasje me armë zjarri në Tiranë
14/01 20:39
Tërhiqen nga tregu 12 milionë kuti qumështi pluhur
14/01 18:23
Nisin reshjet e borës në verilindje, priten edhe në juglindje
14/01 18:18
Punësim sezonal në Gjermani, aplikime për studentët
14/01 18:08
Pylli Orbital, Veliaj: S’ka më bukur se ta qëndisësh Tiranën me pemë
14/01 18:03
Atentati në Shkodër është filmuar nga kamerat e sigurisë
14/01 15:03
Tiranë, shpërthen një bombol gazi – Pa koment
14/01 13:09
Shpërthim i telekomanduar, 8 persona të plagosur
13/01 15:26