01:00 Lajme e Moti
01:33 Select R
Programi i plote
PUBLICITET

Seanca e parë e Parlamentit140 të zgjedhurit nga gara e 23 qershorit do të mblidhen ne seancën e parë parlamentare në orën 18:00 të së hënës.Edicioni Informativ, 25 Korrik, Ora 19:30

PD: Policia dhunon familjen dhe pronën e saj

Bum turistik në Greqi

Lindja e Mesme, drejt paqes 1-javore

Vizat, vlerësim negativ për Kosovën


Dialog i ri Shqipëri-Itali

Restaurohet Qendra Albanologjike

PD: Drejtësia në rrezik

Mbështja e agro-përpunimit

“Reforma, urgjente dhe gjithëpërfshirëse”


HEC-et, fillon anulimi për 30 HEC-e

“12 zona industriale, asnjëra nuk funksionon”

Shtohet çifti Rama, vjen në jetë Zaho

Rritet shifra e vjedhjes në BSH

Vjedhja e bankës së shtetit


Kalon ligji për policinë, mungojnë ‘rebelët’

Basha: Qeveria, 300 ditë mediatike

Largohet presidenti i Izraelit Peres

Rrëzimi i avionit algjerian

SHBA akuzojnë Rusinë


Infektimi nga karkaleci në Tërbuf

Krimi i trefishtë brenda familjes

“Brenda vitit data për heqjen e vizave”

Gjurmët e avionit gjenden në Mali

Reforma e pensioneve, opozita kundër


Edicioni Informativ, 24 Korrik, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme

PD: Rama promovon Ndokën

Kosovë, Haradinaj akuzon Thaçin

Basha: Nuk e pranojmë reformën e pensioneve

“Himara nuk është minoritet grek”

Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.