Top Talk

E hënë-e premte, 15:40

Çdo ditë një ngjarje, çdo ditë një intervistë, çdo ditë një i ftuar, çdo ditë një temë e aktualitetit

Video

Dule në Top Talk: Kushtetuta detyron Metën të shpërndajë Parlamentin
20/03 16:44
Çupi në Top Talk: Destabiliteti i Shqipërisë përputhet me interesat ruse në Ballkan
19/03 16:23
Çfarë është e gatshme të lëshojë PS për opozitën? Balla përgjigjet në “Top Talk”
18/03 17:14
Largimi i Ramës ditën e protestës, zgjuarsi apo dobësi?! Biberaj përgjigjet në “Top Talk”
15/03 17:34
Largimi i Ramës ditën e protestës, zgjuarsi apo dobësi?! Biberaj përgjigjet në “Top Talk”
15/03 17:33
Mjeku Harxhi pranon korrupsionin mes bluzave të bardha: Duhet katarsis, dhuna e papranueshme!
14/03 16:37
Kë përfaqësojnë deputetët e rinj? Ligoraq Karamelo përgjigjet në “Top Talk”
13/03 16:39
Prona, Lame në “Top Talk”: Më keq nuk ka nga të vejë, e domosdoshme një ringritje
12/03 17:42
Duka në “Top Talk”: Paketa ligjore, formalizimi i klubeve dhe ndërprerja e “bojkotit” nga nesër
11/03 17:32
Top Talk/ Ballauri: Shoqëria shqiptare nuk i diskuton në embrion problemet e grave
08/03 16:44
Top Talk/ Musa Ulqini: Jemi gati për dialog me opozitën, kudo dhe kurdo
07/03 16:35
Celibashi në Top Talk: Për kualitet në Parlament, nevojitet sistemi mazhoritar në zgjedhje
06/03 17:37
Top Talk/ Mandati i Rudina Hajdarit, Bejko: Jo përjashtimit nga PD
05/03 17:30
Top Talk/ Luan Rama: KQZ në shkelje të ligjit. Nuk është mbyllur procedura e dorëheqjes nga mandatet
04/03 17:58
Top Talk/ Nazarko për krizën politike: Presidenti të ndërhyjë!
01/03 17:12
Video të tjera