Open

E hënë, e enjte, 21:00

Programi “Open”, arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervista me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm, dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë.
Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e  rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi “Open” për t’u përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Një emision nga Eni Vasili

Video

Baton Haxhiu del kundër Edi Ramës: Gaboi me padinë ndaj Haradinajt
25/01 10:56
Open- Haradinaj lëshon akuza të forta ndaj Ramës. Përplaset me Baton Haxhiun, debat me analistët
24/01 03:40
“Nuk jam pretendent për Kryeministër”, Haradinaj flet për mundesitë që ka Kosova për Qeverinë e re
23/01 23:38
Baton Haxhiu-Haradinajt: Ramën ta kam sjellë në shtëpi për tu pajtuar
23/01 23:36
“Si s’po të vjen marre me fol kështu”, Haradinaj dhe Baton Haxhiu përplasen fortë në Open
23/01 23:29
Baton Haxhiu i përgjigjet akuzave të Haradinajt dhe i del në mbrojtje Ramës
23/01 23:27
“Baton Haxhiu është mercenar i Edi Ramës”, Haradinaj akuza të forta analistit
23/01 23:27
Padia në gjykatë, Haradinaj: Rama është një hajgarexhi, ja përse kam dashur t’i iki këtij debati
23/01 22:50
Haradinaj shpërthen në akuza ndaj Ramës: Donte ndarjen e Kosovës, vepron me paturpësi
23/01 22:48
Haradinaj: 2 vjet e gjysëm kam qenë përballë Ramës dhe Thaçit për “korigjimi e kufijve”
23/01 22:47
Rrëfimi i pazakontë i Haradinajt nga burgosjet deri tek vendimet që ndikuan në rezultatin e AAK
23/01 22:33
“Serbia e ka më të vështirë”, Haradinaj flet për linjën ajrore Prishtinë-Beograd, zbulon detaje
23/01 22:30
Rakipllari pyet Haradinajn: Është më mirë ta kundërshtosh Amerikën apo ti thuash PO?
23/01 22:25
Ramush Haradinaj tregon në Open se si mund të hiqet taksa 100% me Serbinë
23/01 22:25
Open-Dritë-hijet e lobingjeve & akuzat e BILD.Përplasen Bushati,Sejamini,Dudushi,Bolino dhe Salianji
21/01 03:10
Video të tjera