15:35 Select
17:30 Lajme e Moti
Programi i plote
PUBLICITET

Kompania Top Channel ofron mundesine e punesimit ne pozicionin Manaxher/e ne Departamentin e Logjistikes.

Aplikuesi duhet te plotesoje keto kritere:

· Te kete perfunduar arsimin e larte.
· Te kete eksperience pune mbi 3 vjet ne kete pozicion.
· Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze, gjuha e dyte perben perparesi.
· Te jete i komunikueshem.
· Te kete aftesi organizative dhe koordinuese.

CV bashke me fotografine bashkangjitur ju mund t'i dergoni ne adresen BurimetNjerezore@top-channel.tv. Vetem aplikuesit te cilet do te perzgjidhen per interviste, do te lajmerohen nepermjet rrugeve te kontaktit.

Aplikimet jane te hapura deri ne daten 14/04/2012.
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.