Highlights, Wake Up, 13/07/2017 - Eksperiment social/ A janë femrat shqiptare xheloze?

Është një eksperiment social i kryer në disa shtete të Europës. Ne kemi krijuar versionin shqiptar. Me kamerën tonë, gazetari i programit ka dalë nëpër rrugët dhe lokalet e kryeqytetit dhe ka takuar disa djem, të cilëve i është kërkuar t'i bëjnë një shaka të dashurës. Doni të shikoni reagimet origjinale dhe krejt të natyrshme? Ndjekim insertin!Portokalli
prev
next
Fiks FareTop StoryTop ShowE DiellPasdite në Top Channel
prev
next
Wake UpProcesi SportivExclusive
prev
next
Në Shtëpinë TonëPop CultureTë tjeraTop Channel 2017
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.