Të hënën në Top Story - Mysafirë tek Erdogan

Disa veta e kanë frikë, miliona turq e adhurojnë. Sot Rexhep Taip Erdogan është një nga katër njerëzit më të fuqishëm në botë, së bashku me Donald Trump, Anxhela Merkel dhe Vladimir Putin. Dhe ai qëllon të jetë një mik i madh i Shqipërisë dhe shqiptarëve, por mbasi i mbijetoi grushtit të shtetit, ndaj armikut të tij kryesor Fetullah Gylen, ai ka filluar gjuetinë edhe në Shqipëri.

Çfarë do ndodhë me bizneset për të cilat Rexhep Taip Erdogan dhe Turqia, mendojnë që kanë prapa firmën e armikut të tij më të madh dhe cili është mendimi dhe opinioni i presidentit turk për zgjedhjet në Shqipëri dhe për sherrin e fundit mes Edi Ramës dhe Ilir Metës. Për të gjitha këto kemi ardhur këtu, në shtëpinë e tij.Portokalli
prev
next
Fiks FareTop StoryTop ShowE DiellPasdite në Top Channel
prev
next
Wake UpProcesi SportivExclusive
prev
next
Në Shtëpinë TonëSelect në Top ChannelTë tjeraTop Channel 2017
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.