"Gjurmë shqiptare", qyteti fantazmë

Ky është një udhëtim në kërkim të një qyteti fantazmë në bregdetin shqiptar. Ai lindi diku në vitin 1205 dhe në pak kohë u shndërrua në një qendër ekonomike dhe ushtarakePortokalli
prev
next
Fiks FareTop StoryTop ShowE DiellPasdite në Top Channel
prev
next
Wake UpProcesi SportivExclusive
prev
next
Në Shtëpinë TonëPop CultureTë tjeraTop Channel 2017
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.