Ariel Tejada: Ja gabimet në grim te vajzave shqiptare...

“Nëse duhet të jem i sinqertë, shumë vajza kanë fytyrë të bukur, por vendosim shumë make up jo për sasinë, por për kompozimin e pamjes, nëse ka shumë tek pjesa e buzëve të gjitha bashkohen së bashku dhe grimi behët shumë i rënduar”.Portokalli
prev
next
Fiks FareTop StoryTop ShowE DiellPasdite në Top Channel
prev
next
Wake UpProcesi SportivExclusive
prev
next
Në Shtëpinë TonëPop CultureTë tjeraTop Channel 2017
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.