Wake Up

E hene - e premte, 07:00

Cdo mengjes nese ju del gjumi heret, zgjoheni me "Wake Up". Programi njekohshem radio-televiziv i Top Channel e Top Albania Radios ne thelb ka percjelljen e informacionit me te nevojshem per mengjesin. 

Programi nis me leximin e plote te gazetave, analizave mbi lajmet e pritshme gjate dites, informacionet utilitare nga trafiku i makinave, kembimin valutor e parashikimin e Motit. Zgjimi ne Wake Up vjen e thellohet me bisedat e mengjesit me te ftuarit ne studio. Bisedat jane koncentrati i mendimit e analizes, apo i informacionit mbi gjithcka duke nisur nga politika, jeta e perditshme urbane e deri tek arti spektakli dhe personazhet me interesante ne vend. Zgjimi ne Wake Up eshte ritmik dhe me buzeqeshje. Gjate dy oreve te transmetimit, vec informacionit tipik mengjezor qe terheq vemendjen e degjuesve dhe shikuesve, muzika e programit mbetet nje nga armet e forta qe prek te gjitha gjeneratat e audiences dhe deshiron qe te jete kolona zanore e cdokujt, qe ne nisje te dites.video
Highlights, Wake Up, 13/07/2017 - Eksperiment social/ A janë femrat shqiptare xheloze?
"Unë si ti", Film me metrazh të shkurtër për fëmijët me autizëm

Wake Up, Pjesa 1 - 27/07/2017
Wake Up, Pjesa 2 - 27/07/2017
Wake Up, Pjesa 3 - 27/07/2017
Wake Up, Pjesa 1 - 26/07/2017
Wake Up, Pjesa 2 - 26/07/2017
Wake Up, Pjesa 3 - 26/07/2017

të gjitha videot


Top Channel 2017
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.