Procesi Sportiv

E hënë, 22:30
Gjithcka ndodh në fundjaven sportive në vend dhe në botë analizohet dhe komentohet në studion e Procesit Sportiv. Nën drejtimin e Edi Manushit dhe Marina Vjollces, me praninë e opinionistëve tanë Redi Jupi, Gezim Sinemati por edhe të ftuar të tjerë diskutojmë për Kampionatit Shqiptar, Seria A, Primera Division, Bundesliga, F1 dhe plot sporte të tjera.

Procesi Sportiv - Aty ku sporti duket me i bukur.

video
Procesi Sportiv, 26/10/2015 - Partizani - Skëndërbeu
Procesi Sportiv, 26/10/2015 - Kategoria Superiore

Procesi Sportiv, Pjesa 1 - 16/10/2017
Procesi Sportiv, Pjesa 2 - 16/10/2017
Procesi Sportiv, Pjesa 3 - 16/10/2017
Procesi Sportiv, Pjesa 1 - 09/10/2017
Procesi Sportiv, Pjesa 2 - 09/10/2017
Procesi Sportiv, Pjesa 3 - 09/10/2017

të gjitha videot


Top Channel 2017
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.