kontakt

Top Channel sha
Rruga "17 Nentori", Nr. 20, Mezez Koder, Komuna Kashar,Tirane.
Tel: +355 4 2 253 177
Mob: +355 69 20 80 500
Fax: +355 4 2 253 178

Informacion i pergjithshem: info@top-channel.tv
Marredhenie biznesi: programme@top-channel.tv
Marketing: +355 69 20 61 000, marketing@top-channel.tvsales@top-channel.tv
Burimet njerezore: BurimetNjerezore@top-channel.tv
Web: web@top-channel.tv, webmaster@top-channel.tv
Teletekst: teletext@top-channel.tv

Programe

Top Story: topstory@top-channel.tv
Top Show: topshow@top-channel.tv
Fiks Fare: fiksfare@top-channel.tv
Portokalli: portokalli@top-channel.tv
Exclusive: exclusive@top-channel.tv
Top Select: select@top-channel.tv
Wake Up: WakeUp@top-channel.tv
Pasdite: Pasdite@top-channel.tv
Big Brother: BigBrother@top-channel.tv
E diell: ediell@top-channel.tv
The Voice of Albania: thevoice@top-channel.tv
Procesi Sportiv: ProcesiSportiv@top-channel.tv
100milione: 100milione@top-channel.tv

 


PUBLICITET


Top Channel 2017
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.