E hënë, 18:00
Një pasdite interaktive me "miqtë" tanë që janë në nevojë, me ata që ia kanë dalë mbanë apo që nuk rreshtin së përpjekuri... Një pasdite me argëtim e risi... Një pasdite që të na verë në mendime dhe të buzeqeshim plot shpresë...

shko te faqja e programit
E hënë, 20:07
Programi investigativ i Top Channel, denoncues i skandaleve më të medha.

shko te faqja e programit
E hënë, 21:00
Politika përballë të vërtetës, publiku përballë politikanëve, në një debat nga Sokol Balla.

shko te faqja e programit
E martë, 07:00
Emisioni i mengjesit, cdo dite, nga e hena ne te premte, ora 7:00 ne Top Channel dhe Top Albania Radio.

shko te faqja e programit
E martë, 09:30
Një program i cili ka për qëllim të informojë publikun shqiptar mbi produktet e vendit tonë dhe ti japë prioritet konsumit të prodhimit vendas. Njohje nga afër dhe e detajuar si prodhohet, si konsumohet, si shoqerohet, si konservohet dhe si të dallojmë produktet BIO, etj.

shko te faqja e programit
E martë, 18:00
Një pasdite interaktive me "miqtë" tanë që janë në nevojë, me ata që ia kanë dalë mbanë apo që nuk rreshtin së përpjekuri... Një pasdite me argëtim e risi... Një pasdite që të na verë në mendime dhe të buzeqeshim plot shpresë...

shko te faqja e programit
E martë, 20:07
Programi investigativ i Top Channel, denoncues i skandaleve më të medha.

shko te faqja e programit
E martë, 20:50
Protagonist në një lojë unike, me pyetje në dukje të thjeshta por që i zgjidh cdo nxënës i 9 vjecares, aty ku të gjithë, gjithmonë fitojnë. Një rikthim në bankat e shkolles.

shko te faqja e programit
E martë, 23:00
Tema të nxehta e të lehta, aktualitet dhe politikë, histori të fshatit dhe qytetit, apo të botës, personazhe të njohur dhe të panjohur...

shko te faqja e programit
në vazhdim
programi i plotë »
15:40
SELECT
17:00
TN "Mashtruesja"
18:00
"Pasdite ne Top Channel"
19:30
Lajme e Moti
20:07
"Fiks Fare"
në fokus
Top Story
Fiks Fare
Portokalli
The Voice of Albania
Top Show
Procesi Sportiv
Pasdite në Top Channel
Wake Up
E Diell
Në Shtëpinë Tonë
Select në Top Channel
Të gjithë për një
Pa Limit
Dua të të bëj të lumtur
Top Music Awards
lajme
Armando Prenga dorëzon mandatin e deputetit


Top Channel 2017
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.