Egjipt, gjendje e jashtëzakonshme në Sinai, vriten 31 ushtarë
Të paktën 31 ushtarë u vranë dhe 28 të tjerë u plagosën në sulmet e së premtes
Kakavijë, ndalohen 44 klandestinë sirianë
Mes klandestinëve të ndaluar janë edhe dy gra dhe një fëmijë
Keanu Reeves: Kam parë fantazmë kur isha i vogël
Aktori rrëfen eksperiencën e mbinatyrshme
comments powered by Disqus

VLERËSO KËTË LAJM

KRYESORET
SONDAZH

A mendoni se do t`i vihet fre fenomenit të vjedhjes së energjisë pas ultimatumit të qeverisë se autorët do të arrestohen?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...
në top channel »
MË TË LEXUARAT
KËMBIMI VALUTOR
  Blihet Shitet
EUR 139 139.4
USD 109.5 110.2
GBP 176 176.5
CHF 115 115.5
TREGJE DHE BURSA
0.00
0.00
0.00%
NASDAQ 4316.075
+57.637
+1.35%
S&P 500 1904.01
+17.25
+0.91%
FTSE 100 6322.53
+55.46
+0.88%
FTSE MIB 18966.939
+426.840
+2.30%
CAC 40 4050.69
+59.45
+1.49%
DAX 8807.70
+89.94
+1.03%
HANG SENG 23088.58
+18.32
+0.08%
Nikkei 225 14804.28
-306.95
-2.03%
S&P/ASX 100 4432.800
+4.900
+0.11%
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.