Gjirokastër, aksident rrugor, vdes 24-vjeçari
11/07/2012
Gjirokastër, aksident rrugor, vdes 24-vjeçari
Një 24-vjeçar nga Këlcyra ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik ndodhur rreth orës 6 të mëngjesit të ditës së mërkurë pranë fshatit Terihat të Gjirokastrës.

Kostandin Mboqe, emigrant ne Greqi ishte duke u kthyer prane familjes por udhetimi i tij do te nderpritej pikerisht ne vendin e lartpermendur. I ndjeri po udhetonte ne automjetin e tij me targa greke se bashku me bashkeshorten e tij Elda Gjergji 24 vjece, e cila ishte shtatzëne dhe me një te aferm te tij. Te dy keta persona ndodhen jashte rrezikut per jetën.

Makina e drejtuar nga Mboqe eshte perplasur frontalisht me nje automjet tip trajler me targa te Sarandes me pjese ndertimi, i cili drejtohej nga shtetasi Nazmi Pasho. Ky i fundit eshte shoqeruar ne komisariatin e Gjirokastres. Sipas informacioneve automjeti tip xhip ka humbur kontrollin duke dale ne krah te kundert./ Top Channel
Aksidente rrugore
Çorovodë, aksident rrugor, një i vdekur, tre të plagosur
Makina del nga rruga e përfundon në humnerë
Aksident për eskortën e Presidentit
Përplaset mjeti i eskortës së grupit të shoqërimit të Bujar Nishanit
Bllokohet rruga Tiranë-Durrës
Një trajler është përmbysur në korsinë drejt qytetit bregdetar
Login per te komentuar

TE REKOMANDUARA PER JU

Pas Tiranës...
Pas Tiranës...
Udhëtimi përmes Brarit, Zall Dajtit, Kodër Shupalit, Zallbastarit, Bastarit e fshatit Kaçu, duket si një kthim pas në kohë.

Sheshi “Selaniku” në Durrës
Sheshi “Selaniku” në Durrës
Një nga sheshet e qytetit bregdetar të Durrësit, që nga dita e sotme, do të mbajë emrin “Selaniku” në nderim të miqësisë dhe bashkëpunimit që ka nisur mes dy qyteteve.

Greqi, sektori shtetëror sërish në grevë
Greqi, sektori shtetëror sërish në grevë
Greqia paralizohet përsëri nga një grevë e përgjithshme 24-orëshe e sektorit shtetëror, e pesta brenda 9 muajve të këtij viti.

Shqipëri-Danimarkë, ja çmimet e biletave
Shqipëri-Danimarkë, ja çmimet e biletave
Kur kanë mbetur vetëm 19 ditë nga zhvillimi i ndeshjes së dytë kualifikuese të Shqipërisë për Europianin e vitit 2016, këtë herë ndaj Danimarkës më 11 Tetor, sfidë që do të zhvillohet në stadiumin e ri “Elbasan Arena” në orën 20:45, Federata shqiptare e Futbollit ka bërë publik edhe çmimet e biletave, që do të variojnë sipas sektorëve të ndryshëm të stadiumit.

Tjetër “skandal” i FIFA-s. “Jo Katarit”
Tjetër “skandal” i FIFA-s. “Jo Katarit”
Ai që nxiti dyshimet e para mbi Botërorin e futbollit në Katar, në vitin 2022, ka qenë vet presidenti i FIFA-s Sepp Blatter me komentin “ishte një gabim”.


VLERËSO KËTË LAJM

KRYESORET
LAJME TE NGJASHME
SONDAZH

Si e vlerësoni cilësinë e infrastrukturës në sistemin shkollor parauniversitar?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...
në top channel »
MË TË LEXUARAT
KËMBIMI VALUTOR
  Blihet Shitet
EUR 139.8 140.3
USD 108.6 109.3
GBP 177.7 178.4
CHF 115.5 116
TREGJE DHE BURSA
0.00
0.00
0.00%
NASDAQ 4527.689
-52.10
-1.14%
S&P 500 1994.29
-16.11
-0.80%
FTSE 100 6685.66
-87.97
-1.30%
FTSE MIB 20511.570
-161.430
-0.78%
CAC 40 4372.58
-69.97
-1.57%
DAX 9653.28
-96.26
-0.99%
HANG SENG 23837.07
-118.42
-0.49%
Nikkei 225 16205.9
-115.27
-0.71%
S&P/ASX 100 4498.200
+44.200
+0.99%
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.