Charlize Theron: Qentë më ndihmojnë të rris fëmijën
24/05/2012 21:40
Charlize Theron: Qentë më ndihmojnë të rris fëmijën
Charlize Theron nuk ka një mashkull të veçantë në jetën e saj, por kjo nuk do të thotë që e përballon e vetme rritjen e fëmijës që ka adoptuar pak kohë më parë.

Aktorja e famshme rrëfeu në emisionin e Ellen DeGeneres se dy qentë e saj e ndihmojnë në rritjen e vogëlushit Jackson.

“Njerëzit thonë se unë jam një nënë beqare, por nuk është e vërtetë. Unë në fakt kam dy djem (qentë) që më ndihmojnë”, u shpreh 36-vjeçarja.“Që nga momenti që Jackson erdhi në shtëpi ata të dy çmenden për të. Nuk i kisha parë kurrë më parë aq të dashuruar”, shtoi fituesja e çmimit Oscar.Aktorja afrikano-jugore e mori vogëlushin afro-amerikan dy muaj më parë kur ai ishte vetëm 9 ditësh.


/ Top ChannelLogin per te komentuar

TE REKOMANDUARA PER JU

ISIS-i ekzekuton pengun e trete
ISIS-i ekzekuton pengun e trete
Militantët e ISIS-it kanë ekzekutuar një tjetër peng. Llogaria në Twitter “Isis Urdu” ka treguar pamjet e prerjes së kokës së skocezit David Haines, një 44-vjeçar i rrëmbyer vitin e kaluar në Siri.

Donetsk, ushtria dëbon rebelët nga aeroporti
Donetsk, ushtria dëbon rebelët nga aeroporti
Trupat qeveritare ukrainase deklarojnë se kanë zmbrapsur një sulm të rebelëve pro-rusë në aeroportin e Donetskut.

Ku perfunduan parate e vjedhura ne banke? Ku perfunduan parate e vjedhura ne banke?
Në kohën që vëmendja e publikut dhe debatet e politikës janë përqendruar tek arrestimi i ish-guvernatorit Ardian Fullani, 16 banka të nivelit të dytë në vend janë vendosur në dispozicion të prokurorisë për llogari të hetimeve që kërkojnë të zbardhin enigmën se ku kanë përfunduar 713 milionë lekët e vjedhura.

Rama, koke me koke me Nishanin
Rama, koke me koke me Nishanin
Vetëm një javë pas takimit të parë për Bankën e Shqipërisë, kryeministri Edi Rama ishte sërish në zyrën e kryetarit të shtetit Bujar Nishani.

Përjashtohen nga stadiumi tifozët e dhunshëm
Përjashtohen nga stadiumi tifozët e dhunshëm
Komisioni i Disiplinës nuk ka treguar aspak mëshirë për grupimin e tifozave të Tiranës “Tirona Fanatics”, duke i lënë ata jashtë stadiumeve të Shqipërisë për këtë sezon.

Atletico fiton derbin madrilen,  Barça vazhdon e vetme në krye Atletico fiton derbin madrilen, Barça vazhdon e vetme në krye
Atletico Madrid fitoi për të dytin vit radhazi derbin madrilen në Santiago Bernabeu. Nëse vitin e kaluar menduam se ishte një surprizë, këtë herë skuadra e Simeones dominoi ndaj Realit dhe fitoi me rezultatin 2-1.


VLERËSO KËTË LAJM

KRYESORET
LAJME TE NGJASHME

SONDAZH

Mendoni qe arrestimi i guvernatorit Fullani i ka dhene fund fenomenit te te paprekshmeve ne Shqiperi?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...
në top channel »
MË TË LEXUARAT
KËMBIMI VALUTOR
  Blihet Shitet
EUR 139.8 140.4
USD 108.4 109.2
GBP 174.5 175
CHF 115.5 116
TREGJE DHE BURSA
INDU 0.00
N/A
N/A
NASDAQ 4567.599
-24.208
-0.53%
S&P 500 1985.54
-11.91
-0.60%
FTSE 100 6806.96
+7.34
+0.11%
FTSE MIB 21071.119
-21.121
-0.10%
CAC 40 4441.70
+0.80
+0.02%
DAX 9651.13
-40.15
-0.41%
HANG SENG 24433.15
-162.17
-0.66%
Nikkei 225 15948.29
+39.09
+0.25%
S&P/ASX 100 4561.200
-33.300
-0.72%
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.