Plazhet, s'ka listë të zezë. Asnjë sinjalistikë paralajmëruesePlazhi i Zvërnecit është nga pikat më të bukura por edhe më të panjohura të bregdetit të jugut. Portonovo, pjesa me më shumë erë dhe rryma, do kishte një qenë në kushte të tjera një vend perfekt për surfistët nga e gjithë bota.Edicioni InformativPolitikeKronike/AktualitetEkonomiKosoveRajon
prev
next
Bote
prev
next
SportKultureTe tjera
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.