Mziu kërcënon për flamujt, Rama e Tahiri publikojnë videotEdi Rama ka postuar në profilin e tij në Facebook një video ku shfaqet kryetar i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, i cili u drejtohet qytetarëve që të heqin flamujt e LSI dhe PS nga shtëpitë, në të kundërt banesat do t’u shemben.Edicioni InformativPolitike
prev
next
Kronike/AktualitetEkonomiKosove
prev
next
RajonBoteSportKultureTe tjera
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.