Gjarpri s’ka asnjë shans përballëGjarpërinjtë zakonisht krijojnë frikë te njerëzit për shkak të helmit të tyre dhe shpejtësisë, por një prej tyre është gjendur i pashpresë kur ka ngecur në rrjetën e një merimange vdekjeprurëse.  Carmel Munro, nga Vinifera, Australi, ndërsa po shëtiste në kopshtin e tij gjeti një merimangë shpinë-kuqe teksa ndeshej me një gjarpër i cili kishte ngecur në rrjetën e saj.Edicioni InformativPolitike
prev
next
Kronike/AktualitetEkonomi
prev
next
Kosove
prev
next
RajonBote
prev
next
SportKultureTe tjera
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.