BB: Shqipëria, nivel më të lartë investimesh në rajonBanka Botërore e klasifikoi Shqipërinë si një nga ekonomitë me nivelin më të lartë të investimeve të huaja në rajonin e Europës dhe Azisë Qëndrore.Edicioni InformativPolitikeKronike/AktualitetEkonomiKosoveRajonBote
prev
next
SportKultureTe tjera
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.