Frikë dhe ankth, presion mbi prindërit në “Luigj Gurakuqi”E ëma e një prej fëmijëve që tërhiqet zvarrë nga një prej mësueseve të shkollës “Luigj Gurakuqi” e mësoi lajmin përmes kolegëve të punës, dy ditë pasi videoja e tmerrshme u transmetua nga “Fiks Fare”. Më pas, Aurora u nis me urgjencë në shkollë, rreth orës 12:00 të mesditës së të enjtes.Edicioni InformativPolitikeKronike/AktualitetEkonomiKosoveRajonBoteSport
prev
next
KultureTe tjera
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.