Zgjedhjet në Gjermani, Merkel kërkon mandatin e katërtGjermanët votojnë sot për të zgjedhur Parlamentin e ri, ndërsa kancelarja Angela Merkel kërkon mandatin e saj të katërt në krye të ekzekutivit gjerman, në zgjedhje që do të vendosin shumë për të ardhmen e vendit dhe më gjerë.Edicioni InformativPolitikeKronike/AktualitetEkonomiKosoveRajonBoteSport
prev
next
KultureTe tjera
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.