Bashkia e Tiranës transformon bllokun në KombinatProblemet me ujërat e zeza dhe rrugët e amortizuara që shqetësonin banorët e një blloku banimi në kryeqytet, shpejt do të jenë vetëm një kujtim i largët.Edicioni InformativPolitikeKronike/AktualitetEkonomiKosoveRajonBoteSport
prev
next
KultureTe tjera
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.