Dëbora e parë në KukësNë Kukës dimri ka trokitur më herët duke zbardhur majat e maleve. Pas tre ditesh me shi dhe ulje të temperaturave, maja e Gjalicës është zbardhur këtë të premte.Edicioni InformativPolitikeKronike/AktualitetEkonomiKosoveRajonBoteSport
prev
next
KultureTe tjera
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.