Dhe lodrat falimentojnëGjiganti amerikan Toys ‘R’ Us, zinxhiri më i madh i dyqaneve të lodrave për fëmijë në Amerikë, depozitoi kërkesën për mbrojtje nga falimenti, shenja më e fundit kjo e telasheve që kanë përfshirë tregtinë vendase me pakice.Edicioni InformativPolitikeKronike/AktualitetEkonomiKosoveRajonBoteSport
prev
next
KultureTe tjera
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.