Ministritë, caktohen Sekretarët e PërgjithshëmVetëm pak ditë pas betimit në Presidencë dhe nisjes zyrtarisht të punës, Ministrat e rinj kanë caktuar dhe një nga zyrtarët më të rëndësishëm në dikaster, Sekretarin e Përgjithshëm.Edicioni InformativPolitikeKronike/AktualitetEkonomiKosoveRajonBoteSport
prev
next
KultureTe tjera
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.