Opozita shtrëngon radhët, PD-LSI marrëveshje për komisionetPD e LSI duket se kanë gjetur gjuhën e përbashkët dhe finalizuan marrëveshjen mes tyre për ndarjen e drejtimit të komisioneve kuvendore qe i takojnë opozitës.Edicioni InformativPolitikeKronike/AktualitetEkonomiKosoveRajonBoteSport
prev
next
KultureTe tjera
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.