Mane, mjeshtër karatejeNë ndeshjen e javës në Premier League mes Manchester City-t dhe Liverpool, Sadio Mane është ndëshkuar me kartonin e kuq për një ndërhyrje mjaft të rëndë ndaj portierit të City-t Ederson.Edicioni InformativPolitikeKronike/AktualitetEkonomiKosoveRajonBoteSport
prev
next
KultureTe tjera
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.