Macron, vizitë dyditore në GreqiPrej mesditës së të enjtes, presidenti francez Emmanuel Macron ndodhet në Athinë për një vizitë dyditore, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, dy ministra të kabinetit dhe një grup prej 40 sipërmarrësish francezë.Edicioni InformativPolitikeKronike/AktualitetEkonomiKosoveRajonBoteSport
prev
next
KultureTe tjera
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.