By pass-et e Fierit dhe Vlorës, do ndërtohen sërishTenderi për by pass-in e Vlorës dhe atë të Fierit do të hapet brenda vitit. Banka Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim njoftoi zyrtarisht çeljen e procedurave për përgatitjen e kritereve të garës.Edicioni InformativPolitikeKronike/AktualitetEkonomiKosoveRajonBoteSport
prev
next
KultureTe tjera
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.