Ti raporton
Formatet e lejuara: jpg, gif, png, avi, mpg, wmv, flv, mp3, mp4, ogg. Madhesia e lejuar: 10MB

SONDAZH

A do të ketë ndikim Presidenca Trump në zhvillimet e brendshme në Shqipëri?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...
MË TË LEXUARAT
KËMBIMI VALUTOR
  Blihet Shitet
EUR 136.6 137.3
USD 128.2 129.4
GBP 157.7 159
CHF 127 127.8
TREGJE DHE BURSA
N/A N/A
N/A
N/A
S&P 500 2271.31
+7.62
+0.34%
FTSE 100 7198.44
-10.00
-0.14%
NASDAQ 5555.33
+15.25
+0.28%
FTSE MIB Index 19479.46
-11.50
-0.06%
CAC 40 4850.67
+9.53
+0.20%
DAX 11630.13
+33.24
+0.29%
HANG SENG 22885.91
-164.05
-0.71%
Nikkei 225 19137.91
+65.66
+0.34%
S&P/ASX 100 4692.10
-31.30
-0.66%
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.