Ti raporton
Formatet e lejuara: jpg, gif, png, avi, mpg, wmv, flv, mp3, mp4, ogg. Madhesia e lejuar: 10MB

SONDAZH

Fushata e qetë do të sjellë një ditë të qetë zgjedhjesh?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...
MË TË LEXUARAT
KËMBIMI VALUTOR
  Blihet Shitet
EUR 131.8 132.5
USD 117.8 118.5
GBP 149.7 151.5
CHF 121 121.7
TREGJE DHE BURSA
N/A N/A
N/A
N/A
S&P 500 2439.07
+0.77
+0.03%
FTSE 100 7421.27
-25.53
-0.34%
NASDAQ 6247.1494
-18.1001
-0.2889%
FTSE MIB Index 20946.07
-55.88
-0.27%
CAC 40 5246.16
-49.59
-0.94%
DAX 12663.90
-106.93
-0.84%
HANG SENG 25839.99
-31.90
-0.12%
Nikkei 225 20225.09
+71.74
+0.36%
S&P/ASX 100 4739.70
-4.70
-0.10%
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.