Sondazh

Si e parashikoni rezultatin e ndeshjes Spanjë-Shqipëri?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...

MË TË LEXUARAT
KËMBIMI VALUTOR
  Blihet Shitet
EUR 133.1 133.7
USD 113 113.8
GBP 149 150
CHF 115.5 116.2
TREGJE DHE BURSA
N/A N/A
N/A
N/A
N/A 2562.46
+3.10
+0.12%
FTSE 100 7542.87
+26.70
+0.36%
NASDAQ 6631.3071
+7.6504
+0.1155%
FTSE MIB Index 22354.69
+16.91
+0.08%
CAC 40 5383.81
+22.44
+0.42%
DAX 13043.03
+47.97
+0.37%
HANG SENG 28711.76
+14.27
+0.05%
Nikkei 225 21363.05
+26.93
+0.13%
S&P/ASX 100 4867.30
+5.80
+0.12%
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.