Sondazh

Qeveria ka vendosur prioritetet e saj te kater viteve: infrastruktura, bujqesia, turizmi, integrimi, rritja ekonomike. Cilat prej ketyre prioriteteve eshte prioriteti juaj?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...

MË TË LEXUARAT
KËMBIMI VALUTOR
  Blihet Shitet
EUR 133.5 134.1
USD 111.8 112.8
GBP 150.8 152
CHF 115 115.7
TREGJE DHE BURSA
N/A N/A
N/A
N/A
NASDAQ 6426.922
+4.229
+0.066%
N/A 2502.22
+1.62
+0.06%
FTSE 100 7310.64
+46.74
+0.64%
FTSE MIB Index 22530.83
+39.10
+0.17%
CAC 40 5281.29
+14.00
+0.27%
DAX 12592.35
-7.68
-0.06%
HANG SENG 27880.53
-229.80
-0.82%
Nikkei 225 20296.45
-51.03
-0.25%
S&P/ASX 100 4699.10
+23.30
+0.50%
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.