Sondazh

A do të jetë Ilir Meta president mbi palët?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...

MË TË LEXUARAT
KËMBIMI VALUTOR
  Blihet Shitet
EUR 132 132.6
USD 112.2 113
GBP 145 146
CHF 115 115.7
TREGJE DHE BURSA
N/A N/A
N/A
N/A
NASDAQ 6216.5269
-5.3877
-0.0866%
S&P 500 2425.55
-4.46
-0.18%
FTSE 100 7323.98
-63.89
-0.86%
FTSE MIB Index 21815.00
+26.10
+0.12%
CAC 40 5114.15
-32.70
-0.64%
DAX 12165.19
-38.27
-0.31%
HANG SENG 27047.57
-296.65
-1.08%
Nikkei 225 19470.41
-232.22
-1.18%
S&P/ASX 100 4763.60
-27.00
-0.56%
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.