Sondazh

Gara për PD, besoni se Berisha nuk do të ndikojë?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...

MË TË LEXUARAT
KËMBIMI VALUTOR
  Blihet Shitet
EUR 133.3 133.9
USD 111.4 112.4
GBP 150.5 151
CHF 115.9 116.6
TREGJE DHE BURSA
N/A N/A
N/A
N/A
N/A 2506.65
+2.78
+0.11%
FTSE 100 7275.25
+21.97
+0.30%
NASDAQ 6461.3228
+6.6841
+0.1036%
FTSE MIB Index 22425.42
+60.68
+0.27%
CAC 40 5237.44
+8.12
+0.16%
DAX 12561.79
+2.40
+0.02%
HANG SENG 28051.41
-108.36
-0.38%
Nikkei 225 20299.38
+389.88
+1.96%
S&P/ASX 100 4724.50
-5.40
-0.11%
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.