Sondazh

Kërcënimi presidencial i Metës, a e rrezikon Qeverinë e re pas zgjedhjeve?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...

MË TË LEXUARAT
KËMBIMI VALUTOR
  Blihet Shitet
EUR 131.8 132.5
USD 117.8 118.5
GBP 149.7 151.5
CHF 121 121.7
TREGJE DHE BURSA
N/A N/A
N/A
N/A
N/A 2419.38
-19.69
-0.81%
FTSE 100 7434.36
-12.44
-0.17%
NASDAQ 6146.6226
-100.5269
-1.6092%
FTSE MIB Index 20790.86
-211.09
-1.01%
CAC 40 5258.58
-37.17
-0.70%
DAX 12671.02
-99.81
-0.78%
HANG SENG 25839.99
-31.90
-0.12%
Nikkei 225 20190.20
-34.89
-0.17%
S&P/ASX 100 4742.00
+2.30
+0.05%
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.