Sondazh

Marrëveshja Rama-Basha, baza e një marrëveshjeje afatgjatë?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...

MË TË LEXUARAT
KËMBIMI VALUTOR
  Blihet Shitet
EUR 133.4 133.9
USD 111.3 112
GBP 149.8 151
CHF 115.4 116
TREGJE DHE BURSA
N/A N/A
N/A
N/A
NASDAQ 6456.0439
-5.2788
-0.0817%
S&P 500 2508.24
+1.59
+0.06%
FTSE 100 7271.95
-3.30
-0.05%
FTSE MIB Index 22355.58
-69.84
-0.31%
CAC 40 5241.66
+4.22
+0.08%
DAX 12569.17
+7.38
+0.06%
HANG SENG 28153.22
+25.42
+0.09%
Nikkei 225 20432.68
+122.22
+0.60%
S&P/ASX 100 4664.00
-55.50
-1.18%
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.