Sondazh

Gjermania bombardon cadrën për qeverinë teknike dhe bojkotin e zgjedhjeve. Cfarë duhet të bëjë Basha?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...

MË TË LEXUARAT
KËMBIMI VALUTOR
  Blihet Shitet
EUR 131.8 132.5
USD 118 118.7
GBP 149.5 151
CHF 121.1 121.7
TREGJE DHE BURSA
N/A N/A
N/A
N/A
S&P 500 2439.07
+0.77
+0.03%
FTSE 100 7446.80
+22.67
+0.31%
NASDAQ 6247.1494
-18.1001
-0.2889%
FTSE MIB Index 21001.95
+168.07
+0.81%
CAC 40 5295.75
+29.63
+0.56%
DAX 12770.83
+37.42
+0.29%
HANG SENG 25871.89
+201.84
+0.79%
Nikkei 225 20153.35
+0.00
+0.00%
S&P/ASX 100 4744.40
+3.50
+0.07%




Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.