Sondazh

Largimi i Saimir Tahirit:


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...

MË TË LEXUARAT
KËMBIMI VALUTOR
  Blihet Shitet
EUR 135.1 135.6
USD 125.2 126
GBP 155.5 156.5
CHF 125.4 126.2
TREGJE DHE BURSA
N/A N/A
N/A
N/A
N/A 2341.59
-2.39
-0.10%
FTSE 100 7293.50
-43.32
-0.59%
NASDAQ 5840.37
+11.64
+0.20%
FTSE MIB Index 20124.19
-63.83
-0.32%
CAC 40 5017.43
-3.47
-0.07%
DAX 11996.07
-68.20
-0.57%
HANG SENG 24193.70
-164.57
-0.68%
Nikkei 225 18985.59
-276.94
-1.44%
S&P/ASX 100 4771.80
-6.00
-0.13%
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.