Besnike e të zezës (FOTO)

13/09/2017

Besnike e të zezës (FOTO)
Në fundjavë, koleksioni i fundit i linjës së saj u prit mirë nga kritika në javën e modës në Nju Jork dhe tri ditë më vonë, Rihanna kishtë shumë arsye për t’u ndjerë e lumtur.

Riri u fotografua e qeshur dhe në top formë në rrugën e Nju Jorkut teksa u nis për një shëtitje me helikopter në “Mollën e madhe”.

29-vjeçarja, si shumë dalje të tjera kohët e fundit, i qëndroi besnike të zezës, dekoltesë së hapur dhe takave të larta.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.