Durrës, e përplas treni, humb jetën 52-vjeçari
13/09/2017
Durrës, e përplas treni, humb jetën 52-vjeçari
Foto ilustruese
Një 52-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në linjën hekurudhore Durrës-Vorë, pasi është goditur për vdekje nga treni.

Ngjarja ka ndodhur në orën 15:10, tek nënkalimi hekurudhor, kur treni ka përplasur shtetasin me inicialet F.H, banues në Sukth.

Menjëherë pas përplasjes treni është ndalur dhe në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë, që kanë bërë shoqërimin e makinistit, për sqarimin e rrethanave.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.