Barcelona-Juventus, në foto
13/09/2017
Barcelona-Juventus, në foto
Përballja midis Barcelonës dhe Juventusit, ishte krye-ndeshja e mbrëmjes së djeshme të UEFA Champions League.

Miliona njerëz nga e gjithë bota, u gozhduan para ekranit, për të parë në aksion idhujt e tyre si Messi, Iniesta, Dybala, Buffon, etj.

Ashtu siç pritej, të 90 minutat ishin për të mos u humbur, plot emocione dhe spektakël, pavarsisht se në fund disa u gëzuan e të tjerë u hidhëruan.

Më poshtë janë përzgjedhur disa nga fotot më interesante të këtij 90 minutëshi, të shkrepura nga fotografët e pranishëm.  

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.