Treshja magjike në Aspen (Foto)

19/08/2017

Treshja magjike në Aspen (Foto)
Janë fytyra dhe trupi i një prej markave më të famshme të të brendshmeve në botë dhe treshja e “Victoria’s Secret”: Josephine Skriver, Lily Aldridge dhe Jasmine Tookes treguan në Aspen pse janë përzgjedhur për punën që bëjnë.

Duke pozuar pranë liqenit, tre bukuroshet pozuan vetëm me të brendshme për kalendarin e festave të fundvitit të “Victoria’s Secret”.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.