Lucy tregon “dietën” (FOTO)

18/08/2017

Lucy tregon “dietën” (FOTO)
Në rrjetet sociale dhe në faqet e para të mediave rozë ka përfunduar më shpesh për këshillat që jep për një trup perfekt.

Dhe si për t'u treguar ndjekësve të saj në rrjetet sociale se dieta që ajo këshillon është e suksesshme, Lucy Watson tregoi nga Meksika linjat e saj.

26-vjeçarja ndodhet me pushime me të dashurin e saj, James Dunmore.

/ Top ChannelMË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.