Moti i keq, Divjaka pa energji elektrike
13/08/2017
Moti i keq, Divjaka pa energji elektrike
Moti i keq me reshje e stuhi përgjatë natës midis të shtunës dhe kësaj të diele ka lënë pa energji elektrike zonën e Divjakës.

Sipas njoftimit të OSHEE-së, dëmet gjatë natës kanë qenë të shumta.

Megjithatë, grupet e punës ndodhen në terren, e po punojnë për rikthimin sa më të shpejtë të dritave për këtë zonë.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.