DigitAlb në Berat
12/08/2017
DigitAlb në Berat
DigitAlb njofton se më 15 gusht nis procesi i dixhitalizimit të transmetimeve televizive tokësore në qarkun e Beratit.

Por kanalet e lira dhe ato të platformës tokësore DigitAlb mund t'i shihni duke u pajisur me dekoderin “T2HD”, të cilin e përfitoni falas nëse bëni një abonim 12-mujor “Premium”, ose mund ta përfitoni me një “çmim ofertë” prej vetëm 3.900 lekësh.

Gjithashtu merrni dhuratë edhe një muaj abonim në “paketën familjare”. Vizitoni pikat e autorizuara të shitjes së DigitAlb në Berat për të përfituar edhe ofertat e tjera. Për më shumë informacion jemi edhe online në Digitalb.al.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.