Hamilton feston me modelen
17/07/2017
Hamilton feston me modelen
Pasi fitoi garën në shtëpinë e tij, Lewis Hamilton zgjodhi gjallërinë e natës së Londrës për të festuar trofeun.

Festës së pilotit të Formula 1 iu bashkua edhe Winnie Harlow, me të cilën përflitet se 32-vjeçari është në një romancë prej disa muajsh.

Nga imazhet e dala prej këtyre festimeve, shihet qartë se modelja dhe piloti i Formula 1 kanë kaluar një kohë të këndeshme në shoqërinë e njëri-tjetrit, ndërkohë që aty nuk mungoi as gjysmë-vëllai i Lewis, Nick.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.