Një puthje për Justin?!

16/07/2017

Një puthje për Justin?!
Sahara Ray ishte lajm kryesor në mediat rozë vitin e kaluar pas fotove të pushimeve në Hawai me Justin Bieber.

Që prej asaj kohe ajo është duke shijuar famën dhe pushimet luksoze nuk i kanë munguar.

Sahara është shfaqur së fundmi tejet provokuese, ndërsa është e veshur me bikini të bardha. Ajo ka dhuruar edhe një puthje, ndoshta për Justin Bieber?!

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.